Toggle menu

Zespół

Pomyślnie wysłano

Ogromne doświadczenie połączone z systematycznym udziałem w kursach i szkoleniach oraz stosowanie najnowszych materiałów znanych i cenionych na całym świecie firm ortodontycznych sprawiają, że możemy zaoferować naszym pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze metody leczenia, włącznie z metodami estetycznymi i niewidocznymi.

Placówki

Centrum Nowoczesnej Ortodoncji Mokotów ul. Czerniakowska 131, Warszawa
Naszą specjalizacją jest ortodoncja. Ogromne doświadczenie połączone z systematycznym udziałem w kursach i szkoleniach oraz stosowanie najnowszych materiałów znanych i cenionych na całym świecie firm ortodontycznych sprawiają, że możemy zaoferować naszym pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze metody leczenia, włącznie z metodami estetycznymi i niewidocznymi.
AW.Dent Praga ul. Ząbkowska 27, Warszawa
Specjalistyczny gabinet ortodontyczny AW.Dent rozpoczął swoją działalność w 1984 roku na warszawskiej Pradze Północ, jako jedna z pierwszych prywatnych praktyk ortodontycznych w Polsce. Ciesząc się dużą popularnością wśród pacjentów rozszerzył swoją działalność do dwóch gabinetów, dając obecnie możliwość wyboru najdogodniejszego miejsca leczenia w różnych dzielnicach Warszawy.

Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie, jesteśmy jedną z pierwszych prywatnych praktyk ortodontycznych w Polsce.
  • Oferujemy naszym pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze metody leczenia, włącznie z metodami estetycznymi i niewidocznymi.
  • Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści z wielu dziedzin, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową opiekę i sprostać wszystkim problemom.

Kontakt

[recaptcha size:normal]

Po przesłaniu formularza nasz pracownik skontaktuje się w celu ustalenia szczegółów wizyty